• Kategorie
  • Szukaj
  • Toaletki z lustrem dla dziewczynki

Brak produktów do wyświetlenia

Natury nie jesteśmy w stanie oszukać. Nic więc dziwnego, że dziewczynki już od najmłodszych lat uwielbiają podkradać swoim mamom rozmaite kosmetyki. I choć makijaż z użyciem szminki nie do końca im jeszcze wychodzi, to czerpią z tego ogromną radość. Jeśli więc chcesz, by Twoja mała księżniczka mogła w pełni rozwijać swoje zdolności manualne i wykonywać twórcze makijaże oraz fryzury, świetnie się przy tym bawiąc, spraw jej prezent w postaci toaletki z lustrem dla dziewczynki. 

Toaletka wyposażona w lustro i wygodne krzesełko sprawi, że dziecko chętnie będzie spędzało przy niej czas, a także zaprosi do wspólnej zabawy przyjaciół, rodzeństwo czy rodziców. W efekcie może być bardzo zabawnie, gdy każdy zyska kreatywny makijaż oraz fryzurę, godną najlepszego pokazu mody.

Takie toaletki to też doskonałe miejsce na przechowywanie wszelkiego rodzaju akcesoriów przydatnych małej strojnisi- szczotki do włosów, spinki, gumki, kosmetyki czy perfumy od teraz będą uporządkowane w jednym miejscu. Z taką zabawką każda młoda dama nauczy się dbać o urodę, a być może będzie to początek jej drogi ku karierze kosmetyczki lub fryzjerki.