• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria i dodatki do traktorów i koparek dla dzieci

Choć sam traktor na akumulator stanowi doskonałe źródło zabawy dla każdego malucha, to wszelkie akcesoria i dodatki z pewnością jeszcze bardziej podkręcą atmosferę i znacznie zwiększą możliwości małego farmera. W końcu każde dziecko uwielbia naśladować dorosłych, zaś traktor z akcesoriami nie tylko zapewni doskonałą zabawę, ale także będzie okazją do nauki nowych rzeczy, rozwoju swoich zainteresowań oraz odkrywania świata dorosłych.

Mówiąc o akcesoriach, należy przede wszystkim wymienić przyczepę. Niektóre modele traktorów występują łącznie z naczepami, do innych można dokupić je odrębnie. W takiej przyczepie można posadzić dodatkowego pasażera w postaci ulubionego misia lub lalki, a także przewozić wszelkiego rodzaju materiały i surowce- zabawki, piasek, kamienie, liście czy gałązki.

Do innych akcesoriów, które pozwolą rozwijać dziecięcą wyobraźnię a także uczą wykonywania poszczególnych czynności związanych z pracą na roli, na budowie czy w ogrodzie należą pługi, siewniki, kosiarki, walec, brony a także ładowarka lub spychacz.

Zabawkowe modele koparek, podobnie jak ich większe odpowiedniki, również posiadają różne akcesoria i dodatki, pozwalające na jeszcze większe urozmaicenie zabawy. W końcu budowa dużych konstrukcji z piasku, kamieni i drewna, stanowi nie lada wyzwanie, dlatego przydadzą się różnego rodzaju i wielkości łyżki do koparki, ładowarki, spychacze, zaczepy czy inne dodatki, zwiększające zakres dziecięcych możliwości.