• Najlepsze motorki na akumulator - RANKING

Pojazdy na akumulator to najczęściej wybierana i najbardziej pożądana przez dzieci zabawka ostatnich lat. W poniższym artykule postaramy się przedstawić Wam szanowni klienci jaki motorek na akumulator jest warty uwagi.  Poniższe zestawienie zawiera TOP5 modeli które kupowane są najchętniej i najczęściej.

1.Motor BMW R1200RT-P policja

Jeden z największych motorków na akumulator dla dzieci. Posiada mnóstwo atrakcji dodatkowych takich jak: Koguty, światła policyjne, boczne dwa kufry, uruchamianie z kluczyka, odczepiane kółka boczne. Cała konstrukcja sprawia wrażenie bardzo solidnie wykonanej i co najważniejsze – stabilnej mimo swojej objętości.

2. Motorek SPEED

Jeśli Twoje dziecko ma 1-2 latka i stoisz przed wyborem odpowiedniego pojazdu to wybierz właśnie ten model. Wychowało się na nim tysiące maluchów! Jego najważniejsze cechy to przede wszystkim stabilność, łagodny start, wesołe melodyjki i światełka oraz CENA ?

3. 
Motorek BMW K1300S

Kolejna pozycja z marki BMW. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości i wielkości. Pojazd posiada 3 prędkości poruszania zarówno do przodu jak i na wstecznym dzięki czemu może być użytkowany zarówno przez mniejsze dzieci (około 3 lat) jak i te starsze (do 8 roku). Dużego realizmu dodaje uruchamianie z kluczyka i stacyjki oraz mocne ledowe lampy.


4. Skuter na akumulator Vespa PX150  

Licencjonowany skuterek elektryczny Vespa PX150  z akumulatorem 12V to jedna z naszych najpopularniejszych pozycji w ofercie.

Klasyczny wygląd i stylizacja jak na prawdziwą ikonę motoryzacji przystało przyciąga najczęściej najmłodszych fanów motorów płci żeńskiej. Dostępna w kolorach: białym, błękitnym oraz różowym



5. Motorek BMW S1000RR

Motocykl BMW S1000RR to prawdziwe małe dzieło sztuki. Każdy jego szczegół został

Wspaniale odwzorowany a zastosowane w nim materiały są zdecydowanie lepszej jakości niż w innych motocyklach. Model ten posiada aż dwa mocne silniki i wydajny akumulator 12V7Ah. Dodatkowo wyposażony jest w odczepiane kółka boczne i stopkę na sprężynie.