NAJLEPSZE TRAKTORKI NA AKUMULATOR DLA DZIECI!

Wciąż zastanawiasz się jaki traktorek na akumulator zakupić swojemu małemu farmerowi? Spieszymy z pomocą! Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych traktorków / koparek dla dzieci jakie możesz znaleźć na rodzimym rynku. 
 1. JOHN DEERE Traktorek z przyczepką

  Niekwestionowany lider wśród traktorków elektrycznych nie tylko w Polsce ale i na całym świecie! Włoska jakość – ten pojazd przetrwa zabawę nie jednego dziecka a całej gromady! Wyposażony w super mocne i żywotne silniki o mocy 165W oraz akumulator 12V8Ah z najwyższej półki – wystarcza nawet na 3h ciągłej jazdy! Dodatkowym atutem jest duża liczba specjalnych akcesoriów w jakie można rozbudować swój zestaw. W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo dodatków marki ROLLY TOYS takie jak: zamiatarki, beczkowozy, siewniki, przyczepki jednoosiowe, przyczepki dwuosiowe, wciągarki. JOHN DEERE jest to zdecydowanie produkt klasy PREMIUM – absolutnie wart swojej ceny.
 2. Wielki traktor BDM-0925 GUMOWE KOŁA + SKÓRA + PILOT

  Pierwszy w Polsce tak dobrze wyposażony traktorek na akumulator. Odwieczny problem plastikowych kół w traktorkach został zapomniany. Pojazd BDM-0925 posiada miękkie piankowe koła EVA, a także miękkie siedzisko z ekoskóry. Dodatkowym atutem jest pilot oraz panel mp3.

 3. Traktor / Koparka ZP1005

  Świetny, budżetowy traktorek wyposażony w ważny gadżet – pilot zdalnego sterowania dla rodzica. Dodatkowym atutem jest tryb łagodnego startu oraz muzyka i świecący komin. Jeśli zatem szukasz pierwszego traktorka dla swojego malca to ten model będzie jednym z najbezpieczniejszych i najrozsądniejszych wyborów.
 4. Traktor MAHINDRA BLAZIN 12V

  Największy traktor na akumulator dla dzieci w POLSCE! Długość tego kolosa to aż 136cm. Dodatkowym atutem jest pilot dla rodzica oraz NOWOŚĆ – funkcja dymu (pary wodnej) z komina. Traktorek nadaje się dla dzieci do 8 roku życia.
 5. Traktor z przyczepką BLOW XMX611

  Bardzo komfortowy i bogato wyposażony traktorek. Jeden z nielicznych na rynku wyposażony w miękkie piankowe koła oraz siedzisko pokryte ekoskórą. Dodatkową nowością jest dźwięk odpalania jak w prawdziwym traktorze!


 6. Traktor / Koparka KINGDOM 

  Bardzo ładny traktorek / koparka o dużej mocy z ruchomą łyżką. Nie ma problemów z pokonywaniem większych wzniesień czy z jazdą po trawie.