NAJLEPSZE TRAKTORKI NA AKUMULATOR DLA DZIECI!

Wciąż zastanawiasz się jaki traktorek na akumulator zakupić swojemu małemu farmerowi? Spieszymy z pomocą! Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych traktorków / koparek dla dzieci jakie możesz znaleźć na rodzimym rynku. 
  1. JOHN DEERE Traktorek z przyczepką

    Niekwestionowany lider wśród traktorków elektrycznych nie tylko w Polsce ale i na całym świecie! Włoska jakość – ten pojazd przetrwa zabawę nie jednego dziecka a całej gromady! Wyposażony w super mocne i żywotne silniki o mocy 165W oraz akumulator 12V9Ah z najwyższej półki – wystarcza nawet na 3h ciągłej jazdy! Dodatkowym atutem jest duża liczba specjalnych akcesoriów w jakie można rozbudować swój zestaw. W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo dodatków marki ROLLY TOYS takie jak: zamiatarki, beczkowozy, siewniki, przyczepki jednoosiowe, przyczepki dwuosiowe, wciągarki. JOHN DEERE jest to zdecydowanie produkt klasy PREMIUM – absolutnie wart swojej ceny.
  2. Traktor NEW HOLLAND 


    Totalna nowość na rynku! Pierwszy taki pojazd wyposażony w dach dzięki któremu robi oszałamiające wrażenie. Dodatkowym atutem jest bogate wyposażenie: Wielkie miękkie koła, miękkie siedzisko, światła LED, pilot. HIT SPRZEDAŻY!

3. Wielki traktor BDM-0925 GUMOWE KOŁA + SKÓRA + PILOT


Pierwszy w Polsce tak dobrze wyposażony traktorek na akumulator. Odwieczny problem plastikowych kół w traktorkach został zapomniany. Pojazd BDM-0925 posiada miękkie piankowe koła EVA, a także miękkie siedzisko z ekoskóry. Dodatkowym atutem jest pilot oraz panel mp3.


4. Traktor / Koparka ZP1005

Świetny, budżetowy traktorek wyposażony w ważny gadżet – pilot zdalnego sterowania dla rodzica. Dodatkowym atutem jest tryb łagodnego startu oraz muzyka i świecący komin. Jeśli zatem szukasz pierwszego traktorka dla swojego malca to ten model będzie jednym z najbezpieczniejszych i najrozsądniejszych wyborów.

 


5. Traktor z przyczepką BLOW XMX611

Bardzo komfortowy i bogato wyposażony traktorek. Jeden z nielicznych na rynku wyposażony w miękkie piankowe koła oraz siedzisko pokryte ekoskórą. Dodatkową nowością jest dźwięk odpalania jak w prawdziwym traktorze!