NAJLEPSZE TRAKTORKI NA AKUMULATOR DLA DZIECI!

Wciąż zastanawiasz się jaki traktorek na akumulator zakupić swojemu małemu farmerowi? Spieszymy z pomocą! Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych traktorków / koparek dla dzieci jakie możesz znaleźć na rodzimym rynku. 

1. JOHN DEERE Traktorek z przyczepką

Niekwestionowany lider wśród traktorków elektrycznych nie tylko w Polsce ale i na całym świecie! Włoska jakość – ten pojazd przetrwa zabawę nie jednego dziecka a całej gromady! Wyposażony w super mocne i żywotne silniki o mocy 165W oraz akumulator 12V9Ah z najwyższej półki – wystarcza nawet na 3h ciągłej jazdy! Dodatkowym atutem jest duża liczba specjalnych akcesoriów w jakie można rozbudować swój zestaw. W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo dodatków marki ROLLY TOYS takie jak: zamiatarki, beczkowozy, siewniki, przyczepki jednoosiowe, przyczepki dwuosiowe, wciągarki. JOHN DEERE jest to zdecydowanie produkt klasy PREMIUM – absolutnie wart swojej ceny.

2. WIELKI TRAKTOR SX2068 - 250cm długości całego zestawu

Ogromny zestaw! Totalna nowość na rynku zabawek. Model ten łączy niemal wszystkie cechy idealnej zabawki: posiada tur przedni, przyczepkę z kiprem oraz tylną łyżkę do nabierania np. piasku. Dodatkowym atutem jest możliwość obrócenia fotela. Traktorek jest duży i może być użytkowany przez dzieci nawet do 8-9 roku życia!

 


3. Traktor na akumulator BLAST BLT-206


Totalna nowość na rynku! Wielki traktorek z dachem i przyczepką. Posiada dodatkowo miękkie koła EVA na łożyskach co czyni go nie tylko mocnym i solidnym ale także wygodnym w użyciu. Do zestawu dołączona jest przyczepka oraz pilot zdalnego sterowania. 

4. Wielki traktor BDM-0925 GUMOWE KOŁA + SKÓRA + PILOT


Pojazd BDM-0925 posiada miękkie piankowe koła EVA, a także miękkie siedzisko z ekoskóry. Dodatkowym atutem jest pilot oraz panel mp3. Bardzo lekka konstrukcja pozwala osiągać zadowalające osiągi. W zestawie znajduje się także łopatka/saperka

5. Traktor z przyczepką BLOW XMX611

Bardzo komfortowy i bogato wyposażony traktorek. Jeden z nielicznych na rynku wyposażony w miękkie piankowe koła oraz siedzisko pokryte ekoskórą. Dodatkową nowością jest dźwięk odpalania jak w prawdziwym papaju! W zestawie znajduje się także odpinana przyczepka oraz pilot zdalnego sterowania! Idealny model jako pierwszy elektryczny traktorek dla dziecka.