• Kategorie
  • Szukaj
  • Pojazdy elektryczne dla dzieci

Każde dziecko chce być takie jak ich rodzić. Nic więc dziwnego, że największym marzeniem małych pociech, jest posiadanie własnego pojazdu, którym będzie mogło samodzielnie się poruszać. Marzenia te można w prosty sposób zrealizować- na rynku dostępnych jest wiele modeli wszelkiego rodzaju pojazdów na akumulator. Dziecko może zasiąść za sterami samochodu, traktorka, kosiarki, quada czy motocykla i poczuć się jak najprawdziwszy kierowca. 

Zaletą tego typu zabawek jest ich rzetelne odwzorowanie z ich oryginalnymi pierwowzorami. Pojazdy elektryczne dla dzieci tworzone są z wysokiej jakości plastiku, który jest odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Pompowane koła dają możliwość przeprawienia się przez nieduże przeszkody, zaś pojemny akumulator żelowy jest bezpieczny, a także bardzo wytrzymały, co pozwala cieszyć się dłuższą jazdą na jednym ładowaniu. 

Samochody na akumulator występują z opcjami przekładni zmiany biegów a także prędkości. Mniejszy moment obrotowy oraz dołączony do zabawki pilot pozwala manewrować zabawką w bezpieczny sposób. Dołączony manipulator pozwala na zmniejszenie prędkości a także całkowite wyhamowanie, co daje rodzicom pełną kontrolę nad pojazdem, w którym przebywa dziecko.