• Kategorie
  • Szukaj
  • Toaletki dla dziewczynek

Każda mała dziewczynka pragnie poczuć się jak prawdziwa księżniczka. Dziś możesz z łatwością spełnić to marzenie, ofiarując swojej córeczce piękną toaletkę. Toaletka dla dziewczynki to zabawka, która pozwoli poczuć się dziecku wyjątkowo i z pewnością wywoła na jego twarzy pogodny uśmiech. Już nie będzie musiało spoglądać ukradkiem na prawdziwą toaletkę swojej mamy, bowiem własna umożliwi spędzanie czasu na makijażu, układaniu włosów i pielęgnacji swojego ciała.

Toaletki dla dziewczynek dostępne są w wielu wariantach- mogą to być zarówno niewielkie zestawy, które mieszczą się w eleganckiej walizce bądź pudełeczku, jak i prawdziwe, piękne toaletki z lustrem i bogatym wyposażeniem. Niektóre z nich posiadają nawet dodatkowe funkcje, takie jak światło czy dźwięk, co dodatkowo uatrakcyjnia zabawę.

Nie musimy się także obawiać o bezpieczeństwo swoich pociech- wszystkie elementy, a zwłaszcza produkty służące do malowania posiadają niezbędne atesty, dzięki czemu dziecko może do woli robić makijaże sobie, rówieśnikom czy mamusi.