• Kategorie
  • Szukaj
  • Klocki zdalnie sterowane RC

Brak produktów do wyświetlenia

Każdy z nas z pewnością zna takie zabawki, jak klocki oraz pojazdy zdalnie sterowane. Klocki zdalnie sterowane to natomiast prawdziwy hit, łączący obie te zabawki w jedną. Jak to możliwe? Otóż dziecko najpierw tworzy z poszczególnych elementów model konkretnego pojazdu- według dołączonej do zestawu instrukcji, a następnie może nim własnoręcznie sterować, przy pomocy specjalnego pilota.

Klocki RC być może staną się początkiem wielkie, konstruktorskiej pasji Twojego dziecka. Zresztą jest to zabawka, która zachwyci także niejednego dorosłego. W naszej ofercie dostępnych jest wiele zestawów o zróżnicowanym stopniu trudności, które z pewnością zachwycą niejednego fana- zarówno klocków, jak i modeli na zdalne sterowanie. Zapewnią wiele godzin niesamowitej, kreatywnej zabawy. Nie musimy obawiać się także tego, że dziecko może sobie nie poradzić- zawarte w zestawach elementy elektroniczne są bardzo proste w montażu, a do tego są w pełni bezpieczne. 

Klocki zdalnie sterowane to nie tylko zabawa, to także rozwój wyobraźni, kreatywności, poprawa zdolności manualnych a przede wszystkim ogromna frajda i sposób na wspólne spędzanie czasu z całą rodziną.