• Kategorie
  • Szukaj
  • Traktory zdalnie sterowane

Traktory to jedne z ulubionych pojazdów dzieci, w które wpatrują się w nie gdy tylko przejeżdżają obok a już prawdziwą frajdą jest, gdy wykonują poszczególne prace na roli. Teraz każdy maluch może stać się niczym prawdziwy rolnik, a umożliwiają to traktory zdalnie sterowane RC. Dzięki nim dziecko może naśladować swoich rodziców bądź dziadków i wykonywać poszczególne czynności. 

Zabawkami tymi można bawić się zarówno w domu, jak i na podwórku. Poszczególne modele są bardzo dokładnym odwzorowaniem swoich oryginalnych poprzedników, zaś niektóre z nich posiadają dodatkowe wyposażenie, takie jak chociażby przyczepa z belkami siana. Pojazdy te umożliwiają jazdę do przodu i do tyłu oraz na boki, użycie klaksonu bądź świateł. Całość natomiast sterowana jest przy pomocy prostego w obsłudze pilota.

Traktory zdalnie sterowane to nie tylko zabawa, ale także walory edukacyjne - rozwój wyobraźni, poprawa zdolności manualnych oraz wpływ na koordynację ruchowo-wzrokową. Sprawi dziecku radość, a dodatkowo wpłynie pozytywnie na jego kształcenie- rodzicom chyba nie potrzeba nic więcej.