• Kategorie
  • Szukaj
  • Czołgi zdalnie sterowane

Czołgi zdalnie sterowane RC to modele, które będą odpowiednie zarówno dla kilku bądź kilkunastoletnich dzieci, jak również dla prawdziwych, dorosłych pasjonatów militariów. Zapewnią doskonałą porcję zabawy i rozrywki. 

Dzieci uwielbiają tego typu zabawki, bowiem pozwalają im choć w pewnym stopniu poczuć się jak prawdziwy kierowca- natomiast kierowanie czołgiem to nie lada wyzwanie i przeżycie, tym bardziej że wiele dostępnych modeli nie tylko wygląda bardzo realistycznie, ale także posiada wiele dodatkowych funkcji, które znacznie uatrakcyjniają zabawę. Niektóre z nich umożliwiają jazdę do przodu i do tyłu, skręt w lewo i prawo oraz pełny obrót, inne wydają dźwięki pracującego silnika bądź wystrzału z działa, jeszcze inne posiadają specjalny moduł strzelania kulkami. Kierowanie odbywa się za pomocą łatwego i wygodnego w obsłudze pilota, zasilanego na baterie bądź akumulatorem.

Takie zabawki z pewnością rozbudzą wyobraźnię dziecka oraz wprowadzą w fascynujący świat militariów. Być może będzie to też impuls i zachęta do nauki historii przez starsze dzieci.