• Kategorie
  • Szukaj
  • Roboty zdalnie sterowane

We współczesnym świecie roboty wkradły się w niemal każdą dziedzinę życia człowieka. Nic więc dziwnego, że możemy spotkać je także w kategorii zabawek dla dzieci. Roboty zdalnie sterowane RC to jedne z najpopularniejszych tego typu. Pozwalają dziecku nie tylko na doskonałą zabawę, ale także na pierwsze poznawanie fascynujących obszarów nauki, takiej jak robotyka, elektronika, mechanika czy programowanie.

Tego typu roboty to zabawki sterowane za pomocą specjalnego, łatwego w obsłudze pilota. W zależności od modelu, posiadają rozmaite funkcje- chodzą, świecą, wydają dźwięki i inne, zapewniając mnóstwo zabawy i radości.  Niektóre z nich można nawet samodzielnie złożyć, co dodatkowo angażuje dziecko lub można przy ich pomocy strzelać gumowymi lotkami. Są i takie modele, które odezwą się do nas w swoim języku. 

Roboty zdalnie sterowane RC to zabawka stanowiąca doskonały pomysł na prezent, zarówno dla dzieci, jak i starszych miłośników tego typu technologii. Jest gwarancją wielu godzin spędzonych na doskonałej zabawie, zarówno w pojedynkę, jak i podczas koleżeńskich rywalizacji.