• Kategorie
  • Szukaj
  • Drewniana toaletka dla dziewczynki

Brak produktów do wyświetlenia

Drewniana toaletka dla dziewczynki będzie stylowym dodatkiem do pokoju Twojej córki i z pewnością stanie się powodem uśmiechu małej księżniczki. W końcu od dawna pragnęła być jak mamusia, i ukradkiem zasiadała przed prawdziwą toaletką, fascynując się kosmetykami i perfumami. Od teraz może mieć swoje miejsce, gdzie z łatwością uporządkuje swoje dziecięce produkty do makijażu i pielęgnacji włosów.

Drewniana toaletka może służyć zarówno jako miejsce zabawy, w którym dziecko będzie poznawało sztukę robienia makijażu, układania pięknych fryzur czy pielęgnacji ciała, ale i kreatywnego zdobywania nowych umiejętności manualnych. Do swojego pokoju z takim wyposażeniem z chęcią zaprosi przyjaciółki, by miło spędzić czas na wspólnej zabawie. Makijaż, fryzura, a później jeszcze tylko modna kreacja i już można tańczyć na balu bądź urządzić pokaz mody dla całej rodziny.

Dostępne są toaletki, na które składa się sam mebel, jak równie takie, które dodatkowo posiadają przybory i narzędzia kosmetyczne. Toaletkę można także uzupełniać o własne kosmetyki, dzięki którym mała księżniczka będzie mogła kreatywnie się rozwijać.