• Kategorie
  • Szukaj
  • Gokarty na piankowych kołach EVA dla dzieci

Patrząc na aktywność swojego dziecka doszedłeś do wniosku, że chcesz we właściwy sposób spożytkować jego energię i podjąłeś decyzję zakupu gokarta dla dzieci. To doskonała decyzja, którą wpłyniesz zarówno na kondycję swojego dziecka, jak i sprawisz mu ogromną radość. Stajesz jednak przed wyborem produktów dostępnych w różnych wariantach i parametrach. Jednym z ważniejszych aspektów technicznych jest to, jakie koła będzie posiadał pojazd. 

Gokarty na piankowych kołach EVA są to bardzo chętnie wybierane modele, stanowiące alternatywę do modeli z kołami pompowanymi. Czym się one charakteryzują? Są to pojazdy osadzone na dużych, miękkich kołach, wykonanych z pianki typu EVA.  Jest to niezwykle lekka pianka z tworzywa sztucznego, tworzona w różnych gęstościach, wykorzystywana w produkcji wielu produktów, w tym także kół do różnego rodzaju pojazdów. Wśród jej zalet wymienić możemy przede wszystkim lekkość, sprężystość, trwałość, odporność na warunki atmosferyczne. 

Dzięki tym wszystkim właściwościom gokarty na piankowych kołach EVA gwarantują komfortową jazdę w każdym terenie, bez obaw o przebicie opony. To pojazdy bardzo komfortowe, funkcjonalne i bezpieczne dla dziecka, a dodatkowo znacznie lżejsze od innych modeli.

Brak produktów do wyświetlenia