• Kategorie
  • Szukaj
  • Koparki na akumulator dla dzieci

Jeszcze kilka dekad temu zabawka była czymś luksusowym, a pojazdy takie jak koparki tworzono z kawałka patyka i blachy. Następnie pojawiły się niewielkie modele koparek, które były tylko ich namiastką. Za to dziś dziecko może liczyć na prawdziwego rolls royce’a wśród koparek - nowoczesne koparki na akumulator to interaktywne zabawki, które bazują na oryginalnych wzorach, znanych z placów budowy i stanowią nie lada gratkę dla małych fanów budownictwa. 

Współczesne koparki posiadają wbudowany akumulator, który pozwala zasiąść za sterami zabawki i poruszać się nią jak niczym prawdziwą maszyną. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota lub przycisków i dźwigni, umieszczonych w kokpicie. Pełna kontrola koparki pozwala na obracanie się wokół własnej osi, manipulowanie ramieniem koparki a także jazdę w wybranym kierunku. 

Koparki na akumulator pozwalają w bezpieczny sposób przemieszczać się po określonym obszarze, nie są wywrotne, dzięki czemu dziecko może czuć się w nich swobodnie. Rozwijają wyobraźnię, ale również koncentrację oraz koordynacje manualną malucha.