Wielki traktor na akumulator TITAN 24V 2x200W z przyczepką łyżką + kabina czerwony
Symbol: JS-3158B.CZERWONY
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1599.00 Cena przed promocją: 1829.00 -13%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: JS-3158B.CZERWONY
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1599.00 Cena przed promocją: 1829.00 -13%
.png)
Bardzo dobrze rozbudowany, posiada: kabinę, przyczepkę, przednią łyżkę



Najnowszy model na rok 2026, wyposażony we wszystko co możliwe! Traktor z kabiną, ruchoma łyżka przednia z możliwością jej odpięcia, przyczepa tylna.
Wspaniały prezent dla małego farmera - sugerowany dla dzieci nawet do 8-9 roku życia lub do 40kg.
Wygląd traktora przypomina prawdziwe pojazdy z tej grupy. Duże koła zapewniają komfort jazdy, a wygodne siedzenie z pasami zapewnia relaksującą podróż.
Dzięki dużym kołom i supermocnemu 400W zespołowi napędowemu, traktor może rozwijać prędkość nawet do 7-8 km/h, regulowaną w 3 stopniach.
ZOBACZ VIDEO PREZENTUJĄCE TEN MODEL:
Dziecko może samodzielnie sterować traktorem, siedząc za kierownicą. W razie potrzeby, rodzic może pomóc za pomocą pilota zdalnego sterowania, który jest dołączony do zestawu. Układ "Wolnego Startu" zapobiega nagłym szarpnięciom podczas ruszania z miejsca.



Traktor na akumulator TITAN JS3158B przyczepa koparka 24V
Specyfikacja:
| Specyfikacja | MEGA Traktor D68 Z Przyczepką |
| Silnik | 2 x 200W, |
| Akumulator | 24V/7Ah, |
| Pilot |
|
| Koła |
Plastikowe: |
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Start | Włącznik z Odgłosami Silnika |
| Przyczepa |
|
| Siedzenie | 32x25x30cm Ekoskóra |
| Wymiary | |
| Rozmiary Pojazdu z Przyczepą |
|
| Rozmiary Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 31,2 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 140x76x43 cm, |
| Waga Kartonu | 38Kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 30 Kg, |
| Prześwit | 15 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy, | |
| Ładowarka, | |
| Pilot |
PROCES MONTAŹU POJAZDU ZNAJDUJE SIĘ NA PONIŻSZYM FILMIE
POTRZEBUJESZ DODATKOWEJ POMOCY PRZY WYBORZE? ZOBACZ NASZ RANKING TRAKTORKÓW DLA DZIECI :)
