• Kategorie
  • Szukaj
  • Imienne tablice rejestracyjne do aut dla dzieci

Brak produktów do wyświetlenia

Każdy mały właściciel samochodu na akumulator stara się stanąć na wysokości zadania i dbać o swój pojazd najlepiej, jak tylko potrafi. W końcu wie, że jest to jego zabawka i jest za nią odpowiedzialny. Widzą to także inni, dzięki imiennej tablicy rejestracyjnej.

Każdy pojazd wyposażony jest w specjalną tablicę, która pozwala na identyfikację właściciela. Pojazdy dla dzieci także powinny być wyposażone w imienne tablice rejestracyjne do aut dla dzieci. Taka personalizacja sprawia dziecku ogromną radość i dzięki temu w jeszcze większym stopniu może poczuć się jak za kierownicą prawdziwego samochodu. Tablice są stworzone z trwałego materiału, odpornego na czynniki zewnętrzne. Dostępne wzory to spersonalizowany napis wraz z tłem, do złudzenia przypominającym europejskie numery rejestracyjne.

Tablice rejestracyjne sprawdzą się zarówno podczas zakupu nowego samochodu, ale również będzie to niezawodny prezent dla dziecka posiadającego już pojazd na akumulator. Niedrogi prezent sprawi, że maluch na nowo będzie cieszyć się swoim pojazdem.