• Kategorie
  • Szukaj
  • Domki dla dzieci

Brak produktów do wyświetlenia

To jeden z nielicznych domów, na którego postawienie nie jest wymagane zezwolenie. Domki dla dzieci to idealna propozycja, jeśli rodzicom zależy na rozwoju wyobraźni oraz odciągnięciu od codziennej, multimedialnej rzeczywistości swoich pociech. 

Domek ogrodowy to idealny prezent dla dziecka, zaś jego konstrukcja sprawia, że będzie cieszyć i bawić przez wiele lat . Jest to miejsce, w którym dziecko może bawić się samemu lub w grupie, zaś jego możliwości oraz zastosowanie są ograniczone wyłącznie dziecięcą wyobraźnią. W lecie domek może służyć jako plac zabaw, zaś zimą będzie idealnym schowkiem na drobne przedmioty. 

W domku dziecko może poczuć się jak u siebie- nabiera swobody, może go zaaranżować na własny styl. Maluch, dbając o dom, uczy się wykonywania poszczególnych czynności, takich jak sprzątanie jego wnętrza oraz obejścia czy meblowanie.  

W ofercie można znaleźć kilka wersji domków dla dzieci, które różnią się wielkością, kolorystką oraz dodatkowymi akcesoriami- niektóre modele dodatkowo posiadają zjeżdżalnię, ściankę wspinaczkową, huśtawkę, itp.