• Kategorie
  • Szukaj
  • Place zabaw dla dzieci

Brak produktów do wyświetlenia

Place zabaw to nieco większa inwestycja, dlatego ich wybór powinien być odpowiednio przemyślany i dostosowany zarówno do możliwości, jak i potrzeb dziecka. W ofercie znajdują się modele, których akcesoria mogą być skierowane dla młodszych lub nieco starszych dzieci.

W zestawach zawarte jest szeroka gama pojedynczych zabawek- jedne z nich ćwiczą balansowanie ciałem, inne zaś rozwijają szybkość oraz sprawność. Są także bardziej rozbudowane modele, które zawierają w zestawie sprzęty do sportów wyczynowych, takie jak ścianka wspinaczkowa, lina do zjazdów, różnego rodzaju tunele i inne przeszkody.

Plac zabaw powinien być odbierany przez dzieci każdym zmysłem, dlatego większość z dostępnych modeli posiada intensywne oraz kontrastowe kolory, które zachęcają dzieci do aktywności. Każdy model placu zabaw to przemyślana i bezpieczna konstrukcja, na której dziecko może się swobodnie poruszać. 

Tego typu konstrukcje można rozstawić nawet w niewielkim ogrodzie, przy czym dodatkowo można ją wokół obsypać piaskiem, który będzie amortyzował każdy upadek bądź ułożyć specjalne maty.