• Kategorie
  • Szukaj
  • Traktorki na akumulator dla dzieci

Traktorki na akumulator to prawdziwa gratka dla najmłodszych! Które dziecko nie chciałoby poczuć się jak prawdziwy farmer lub Bob Budowniczy? A może od jakiegoś czasu obserwuje pracę swoich rodziców i dziadków na roli i tak jak oni pragnie wykonywać poszczególne czynności? Jeśli któraś z odpowiedzi jest twierdząca to znak, że Twoje dziecko z pewnością ucieszy traktor na akumulator i co najważniejsze- nie będzie to zabawka, która szybko się znudzi.

Traktory napędzane akumulatorem to produkty przeznaczone dla dzieci od 3 lat. Są to mniejsze wersje rzeczywistych modeli, dzięki czemu dziecko może poczuć się jak prawdziwy rolnik. Pojazd nie rozwija dużych prędkości, dlatego jest bezpieczny w użytkowaniu. Zwykle ma dwa biegi, w tym jeden wsteczny, dwa stopnie prędkości oraz pedał gazu. W wielu modelach, prócz siedziska głównego, znajduje się także siedzisko nabłotnikowe, dzięki czemu spokojnie zmieści się w nich dwoje dzieci.

Traktorki na akumulator dostępne w naszej ofercie wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz mocnym akumulatorem, który pozwala na długą zabawę na jednym ładowaniu.