Quad CAN-AM RENEGATE 4x200W Na Akumulator 24V DK-CA002 Khaki
Symbol: PA.DK-CA002.BEZ-24V
Dostępność: 8 szt.
Cena: 919.00 Cena przed promocją: 1049.00 -12%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.DK-CA002.BEZ-24V
Dostępność: 8 szt.
Cena: 919.00 Cena przed promocją: 1049.00 -12%
.png)
Quad wyposażony także w powiększony akumulator 24V7AH dla dłuższej pracy!


ZOBACZ VIDEO PREZENTUJĄCE TEN MODEL

Duży komfortowy quad sprosta wymaganiom każdego kierowcy.
Dzięki mocnym silnikom i pojazd bez problemu poradzi sobie z pagórkami, nierównościami czy trawą. Quad odpala się za pomocą przycisku, dzięki któremu dziecko słyszy odgłos odpalanego silnika.
Na desce rozdzielczej znajduje się przełącznik do jazdy przód, stop, tył, oraz włącznik/wyłącznik oświetlenia. W quadzie znajduje się moduł muzyczny z wejściem na USB, MP3, Radio FM. Quad posiada amortyzatory na tylnej osi, szerokie wygodne siedzenie z pasami bezpieczeństwa .
Jazda tym quadem to czysta przyjemność. Plastik użyty do tego quada jest bardzo wysokiej jakości, przez co będzie długo służył młodemu użytkownikowi.
Wymiary opakowania:
104 cm x 57 cm x 46 cm
Waga:
21 kg
Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.
| Informacje o produkcie | |
| Model | DK-CA002 |
| Napęd | 4x200W |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Prędkość | 5-10 km/h |
| Wymiary Pojazdu | 108 cm x 64cm x 70cm |
| Masa Własna | 17 kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2h zależnie od wagi dziecka oraz terenu |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, |
| Audio | Panel muzyczny z MP3, USB,, Bluetooth, FM Radio |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Koła | Miękkie EVA |
| Fotele | Ekoskóra |

Na zabawki udzielamy 12 miesięcy gwarancji od daty zakupu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych mechanicznie, przez błędy w użytkowaniu i zużycie naturalne produktu.







