Quad CAN-AM 4x45W 12V Na Akumulator DK-CA002 żółty
Symbol: PA.DK-CA002.ZOL
Dostępność: 0 szt.
Cena: 899.00 Cena przed promocją: 1099.00 -18%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.DK-CA002.ZOL
Dostępność: 0 szt.
Cena: 899.00 Cena przed promocją: 1099.00 -18%
.png)
ZOBACZ VIDEO PREZENTUJĄCE TEN MODEL
Najnowszy Terenowy Quad Can-am na kołach EVA, amortyzatorach tylnych, zapewni każdemu małemu kierowcy mnóstwo frajdy podczas jazdy. Quad posiada oświetlenie przód/tył, które można wyłączyć/właczyć w każdej chwili, miękki fotel z pasami bezpieczeństwa, wygodną kierownicę z osłonkami.
ZOBACZ VIDEO PREZENTUJĄCE TEN MODEL
Sportowy Quad dla Dzieci
Ten duży i komfortowy quad z pewnością sprosta wymaganiom każdego młodego kierowcy. Dzięki czterem mocnym silnikom 12V 45W oraz powiększonemu akumulatorowi żelowemu 12V 10Ah, pojazd radzi sobie bez problemu z pagórkami, nierównościami czy trawą.
Funkcje i wyposażenie:
Quad uruchamiany jest za pomocą przycisku, po naciśnięciu którego dziecko słyszy realistyczny odgłos odpalanego silnika. Na desce rozdzielczej znajduje się przełącznik do jazdy przód, stop, tył oraz włącznik/wyłącznik oświetlenia. Quad porusza się po naciśnięciu pedału gazu w prawym podnóżku.
Plastik użyty do produkcji quada jest bardzo wysokiej jakości, co zapewnia długą trwałość pojazdu. Dzięki kompaktowym wymiarom i kubaturze dostosowanej do małych dzieci, quad świetnie sprawdzi się podczas jazdy po alejkach w parku, na placu zabaw czy na podwórku.
Wymiary opakowania:
Waga:
Przeznaczenie:
Quad doskonale nadaje się na prezent urodzinowy lub na inną okazję. Jazda tym quadem to czysta przyjemność!














Sportowy quad przeznaczony dla najmłodszych pociech, świetnie się sprawdzi jako prezent urodzinowy lub na inną okazję.
Quad jedzie po naciśnięciu pedału gazu w prawym podnóżku. Panel muzyczny ukrywa wgrane wesołe melodie, radio FM. Dzięki miękkim kołom wykonanym z pianki EVA oraz siedzisku pokrytemu eko-skórą, jazda będzie wygodna i przyjemna.
Niesamowitym atutem pojazdu jest to iż ma kubaturę idealnie dostosowaną dla małych dzieci, dlatego mały kierowca bez problemu będzie mógł jeździć po alejkach w parku, na placu zabaw, na podwórku.
Wymiary opakowania:
104 cm x 57 cm x 46 cm
Waga:
21 kg
Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.
| Informacje o produkcie | |
| Kolor | Żółty |
| Model | DK-CA002 |
| Napęd | 4x45W |
| Akumulator | 12V14Ah |
| Prędkość | 3-7 km/h |
| Wymiary Pojazdu | 108 cm x 64cm x 70cm |
| Masa Własna | 17 kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, |
| Audio | Panel muzyczny z MP3, USB,, Bluetooth, FM Radio |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Koła | Miękkie EVA |
| Fotele | Ekoskóra |




Na zabawki udzielamy 12 miesięcy gwarancji od daty zakupu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych mechanicznie, przez błędy w użytkowaniu i zużycie naturalne produktu.
