Pojazd na Akumulator Audi RS6 BRD-2118 Czerwony
Symbol: 11965
Dostępność: 15 szt.
Cena: 684.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 11965
Dostępność: 15 szt.
Cena: 684.00
Wymiary opakowania:
105 cm x 55 cm x 33 cm
Waga:
16 kg
| Informacje o produkcie | |
| Kolor | Czerwony |
| Model | BRD-2118 |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 1x12V4,5Ah |
| Wymiary Pojazdu | 102 cm x 43 cm x 60 cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 14kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Audio | Panel muzyczny z MP3, USB,, Bluetooth |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Zdalne Sterowanie | 2,4G |
| Koła | Miękkie EVA |
| Fotele | miękka ekoskóra |
| Kluczyki | ✕ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Pasy Bezpieczeństwa | X |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl