MEGA JEEP 4X4 Z REDUKTOREM NAPĘDU EXCLUSIVE, WOLNY START,MIĘKKIE KOŁA/WXE1688 + POWIĘKSZONY AKUMULATOR
Symbol: WXE-1688-BIAŁY
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1499.00 Cena przed promocją: 1799.00 -17%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WXE-1688-BIAŁY
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1499.00 Cena przed promocją: 1799.00 -17%
.png)



GŁÓWNE CECHY PRODUKTU:
1. Potężny napęd 4x4 z reduktorem:
2. System ESW (Emergency Start System):
3. Koła EVA i oświetlenie:
4. Wyjątkowy panel sterowania:
5. Zdalne sterowanie dla rodziców:
6. Bezpieczeństwo i kontrola prędkości:
7. Nowoczesna dźwignia zmiany kierunku:
8. Silnik o największej mocy:
| Specyfikacja | Monster Jeep 4x4 Czarny |
|
4x45W
|
|
| 12V14Ah x 2szt - najdłużej jeżdząca konfiguracja na rynku! Nawet 4-5h jazdy! | |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak |
| Start | Podświetlany Włącznik z Odgłosami Silnika |
| Otwierane Drzwi |
|
| Siedzenie |
|
| Bagażnik | Tył - 45x12x29 cm + 2 miejsca na napoje |
| Uchwyt transportowy | Metalowa, składana rączka |
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 32 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 143 x 73 x 44 cm |
| Waga Kartonu | 35 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 40 Kg |
| Prześwit | 23 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Plecak w formie koła zapasowego | |
| Ładowarka | |
| Pokrowiec Na Pojazd | |
| Kabel Mini Jack | |
Pojazd posiada uchwyt do holowania. Wygodna forma transportu pojazdu w kryzysowych sytuacjach :) Np. podczas gdy akumulator rozładuje się z dala od domu

Podwójne siedzisko z 3punktowymi pasami bezpieczeństwa

Plecak w kształcie koła zapasowego GRATIS!