Wielki pojazd 2os. Buggy Off-Road UTV X3 SXS 4x200W 24V9AH do 90KG! Pomarańczowy
Symbol: PA.BBH-028.POM
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1819.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.BBH-028.POM
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1819.00
| Specyfikacja | Pojazd UTV X3 Off-Road |
| Siniki |
|
| Akumulator | 24V/7Ah |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak, |
| Start | Przycisk, |
| Otwierane Drzwi | Tak + Blokada, |
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 37 Kg, |
| Rozmiar Kartonu | 131x77x43 cm, |
| Waga Kartonu | 42,5 Kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 90 Kg, |
| Prześwit | 20 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy, | |
| Ładowarka , |