Super traktor STRONG z przyczepą z dyszlem,wózkiem/FB319T
Symbol: FB-319T CZERWONY
Dostępność: 160 szt.
Cena: 717.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FB-319T CZERWONY
Dostępność: 160 szt.
Cena: 717.00
Traktor z odpinaną przyczepą i dyszlem • 2 silniki 45W • Pilot 2.4 GHz
Pojazd na akumulator dla dzieci TRAKTOR Z PRZYCZEPĄ I DYSZLEM to idealna propozycja dla młodych fanów motoryzacji i pojazdów rolniczych. Realistyczny wygląd, światła, efekty dźwiękowe oraz odpinana przyczepa sprawiają, że zabawa staje się jeszcze bardziej emocjonująca.
Niewątpliwą atrakcją traktora są świecące światła przednie oraz światła na masce, odpinana przyczepa z długim dyszlem, która może pełnić funkcję praktycznego wózka, a także pilot do zdalnego sterowania umożliwiający rodzicowi pełną kontrolę nad pojazdem.
Dzięki wysokiej jakości wykonania, bogatemu wyposażeniu oraz nowoczesnemu designowi, TRAKTOR STRONG FB319T stanie się prawdziwą perełką wśród pojazdów na akumulator. Idealny prezent dla każdego dziecka od 3 roku życia.
Traktor wyposażony został w dwa mocne silniki 45W STRONG2 16000 RPM, które zapewniają płynną jazdę, dobre przyspieszenie oraz komfortową zabawę.
Akumulator 12V 4,5Ah AGM umieszczony w praktycznej walizce gwarantuje długi czas zabawy na jednym ładowaniu.
Pilot zdalnego sterowania pozwala rodzicowi kontrolować kierunek jazdy, ustawiać 3 prędkości oraz natychmiast zatrzymać pojazd dzięki funkcji STOP.
Odpinana przyczepa z długim dyszlem może pełnić funkcję wózka do ciągnięcia, co dodatkowo zwiększa możliwości zabawy.
Rodzice mają pełną kontrolę nad jazdą dziecka. Dzięki technologii ESW 2.4 GHz można w każdej chwili zmienić kierunek jazdy, zatrzymać pojazd funkcją STOP lub ustawić jedną z trzech prędkości jazdy. To jedno z najbezpieczniejszych rozwiązań stosowanych w pojazdach na akumulator dla dzieci.
Pełna kontrola rodzica nad pojazdem oraz funkcja bezpieczeństwa STOP.
Płynne manewrowanie w każdym kierunku.
Komfortowe plastikowe siedzenie wyposażone w pas bezpieczeństwa.
Melodie, klakson, odgłosy uruchamiania oraz panel muzyczny Bluetooth.
| Parametr | Opis |
|---|---|
| Symbol katalogowy modelu | FB-319T |
| Typ pojazdu | Traktor z przyczepą i dyszlem |
| Ilość miejsc | Pojazd dla 1 dziecka |
| Parametry techniczne | |
| Karoseria | Plastikowa |
| Silniki napędowe | 2x 45W, 12V STRONG2 16000 RPM |
| Zasilanie | Akumulator 1x 12V 4,5Ah AGM |
| Pilot | Tak, 2.4 GHz z funkcją hamowania STOP |
| Ładowarka | 230V / 50Hz / 12VDC 800mA |
| Przyczepa | Odpinana przyczepa z dyszlem pełniącym funkcję wózka do zabawy |
| Ilość biegów | • Jazda manualna przód / tył • Skrzynia automatyczna • Trzy prędkości jazdy z pilota • Wejście do ładowania przy włączniku głównym |
| Wyposażenie pojazdu | |
| Siedzenie | Plastikowe z pasami bezpieczeństwa |
| Koła | Duże koła plastikowe |
| Oświetlenie | • Wyświetlacz napięcia w panelu • Światła przednie • Światła na masce |
| Efekty dźwiękowe | • Dźwięk uruchamiania - wark silnika • Dźwięki i piosenki w panelu • Bluetooth • Klakson w kierownicy |
| Kluczyki | Nie, odpalanie guzikiem |
| Amortyzatory | Brak |
| Panel multimedialny | • Wskaźnik naładowania akumulatora • Bluetooth • Wgrane opowieści i piosenki • Regulacja głośności |
| Wymiary i funkcje dodatkowe | |
| Wymiary pojazdu | • Długość z przyczepą: ok. 145 cm • Długość traktora: ok. 93 cm • Szerokość: ok. 52 cm • Wysokość do oparcia: ok. 48 cm • Wysokość do kierownicy: ok. 50 cm • Wysokość od ziemi do siedzenia: ok. 28 cm • Siedzisko: ok. 27x18x20 cm • Odległość oparcia od pedału: 52 cm • Koło przód: ok. 20x7 cm • Koło tył: ok. 26x9 cm • Prześwit: ok. 9 cm |
| Wymiary przyczepy | • Długość bez dyszla: ok. 47 cm • Szerokość z kołami: ok. 46 cm • Skrzynia: ok. 45x30 cm |
| Maksymalne obciążenie | 30 kg |
| Waga pojazdu | Ok. 12,5 kg |
| Wymiar opakowania | 90,5 x 47,5 x 37 cm |
| Waga z opakowaniem | Ok. 15 kg |
| Prędkość | Do 5 km/h |
| Hamowanie | Pojazd hamuje po zdjęciu nogi z gazu lub po użyciu przycisku STOP na pilocie |
| Czas ładowania | 8-12 godzin. Nie należy pozostawiać zasilacza podłączonego do prądu, gdy pojazd nie jest ładowany. |
| Dodatkowe funkcje | • Panel obsługi pojazdu • Odpinana przyczepa |
| Wysyłka i montaż | Pojazd do samodzielnego montażu. Wysyłany w oryginalnym kartonie. Czas montażu ok. 20-30 minut. |
| Tablica rejestracyjna | Przód: 7 x 3 cm Tył: 7 x 3 cm |
| Certyfikaty | CE |
| W zestawie | • Zasilacz • Akumulator • Instrukcja w języku polskim |
Dbamy o bezpieczeństwo dzieci. Wszystkie nasze pojazdy posiadają wymagane atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa CE.
1. Montaż musi być wykonany przez osobę dorosłą.
2. Jazda zawsze musi odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej. Nie należy jeździć po drogach publicznych oraz w pobliżu miejsc niebezpiecznych, ponieważ może to skutkować wypadkiem.
3. Zaleca się stosowanie wyposażenia ochronnego: kasku, ochraniaczy na kolana oraz ochraniaczy na łokcie.
4. Pojazd przeznaczony dla dzieci od 3 do 5 lat.