Quad na akumulator, miękkie koła EVA, miękkie siedzenie/S601
Symbol: S-601-CZERWONY
Dostępność: 0 szt.
Cena: 556.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S-601-CZERWONY
Dostępność: 0 szt.
Cena: 556.00
QUAD ST-S-601
Idealny quad dla dziecka
posiada miękkie siedzenie oraz miękkie koła EVA
Uwaga pojazd w nowej wersji posiada dźwięki uruchamiania silnika
Absolutna nowość !!!!!!
Super jakość










Opis na podstawie wybranego koloru:
Panel - z lewej strony wejście do ładowania akumulatora oraz wskaźnik naładowania .
Przełącznik jazdy przód/stop/tył
Włącznik główny.

Miękkie koła EVA:

Pedał gazu:

Miękkie siedzenie:


Oświetlenie:



Opis przedmiotu:
Quad wykonany jest z bardzo dobrego plastiku.
Duże koła EVA i profilowane miękkie siedzenie zapewniają komfort jazdy.
4 duże koła zapewniają komfort jazdy na naszym pojeździe/
QUAD posiada:
| Napęd: | Silniki 40 W |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulator 1 x 6 V 4 Ah |
| Ładowarka: | 230 V 50 Hz 14,5V DC 500 MA |
| Wymiary pojazdu: |
|
| Max obciążenie pojazdu | 30 kg |
| Waga pojazdu | ok. 9,5 kg |
| Prędkość i jazda | Jazda w przód i w tył do ok 5 km/h |
| Efekty świetlne | Tak, światła przednie, |
| Hamowanie | Pojazd hamuje silnikiem po zdjęciu nogi z gazu |
| Miękkie koła | Tak |
| Kontrolka naładowana baterii | Tak |
| Czas ładowania: | 8 do 12 godzin |
| Czas jazdy | do 2 godzin jazdy w zależności od warunków zewnętrznych |
| Dodatkowe funkcje: | Miękkie koła EVA, miękkie siedzenie, światła z przodu |
| Gwarancja: | pisemna 12 miesięcy |
| Wymiar opakowania | 81 cm x 51 cm x 40 cm |
| Waga z opakowaniem. | 11 kg |
| Wysyłka i montaż: | Pojazd do montażu wysyłany w oryginalnym kartonie - czas montażu ok 15-20 minut Wymiar tablicy: Przód: 9 cm x 3 cm Tył: 10 x 4 cm |
W komplecie:
Wszystkie nasze zabawki posiadają certyfikat CE - czyli są w pełni bezpieczne.