Pojazd Motor PANTONE 361C Czerwony
Symbol: PA.JT5006.CR
Dostępność: 13 szt.
Cena: 488.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.JT5006.CR
Dostępność: 13 szt.
Cena: 488.00
| Specyfikacja | Motor PANTONE 361C |
| Silnik | 2x30W |
| Akumulator | 12V4,5Ah |
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 11,5 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 72x46x36cm |
| Waga Kartonu | 14,2Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 30 Kg |
| Prześwit | 18 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy |