Pojazd Mercedes Benz 300S RETRO Lakier Niebieski
Symbol: PA.LS-618.EXL.NI
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1317.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.LS-618.EXL.NI
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1317.00
| Specyfikacja | Mercedes-Benz 300S lakierowany czerwony |
| Silnik |
|
| Akumulator | 12V/10Ah |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory | 2 x przód, |
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak |
| Start | Włącznik z odgłosami silnika, |
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 17,5 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 133 cm x 62 cm x 37 cm, |
| Waga Kartonu | 21,5 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 30 kg, |
| Prześwit | 9 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka 12V/1000 mAh z diodą, | |
| Pokrowiec na pojazd, | |
| USB Pendrive z filmem instruktażowym, | |
| Pilot R/C |