Pojazd GRAVITY Strong Czarny
Symbol: PA.S609.CZ
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1779.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.S609.CZ
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1779.00
| Specyfikacja | Pojazd GRAVITY Strong |
| Silnik | 2x200W |
| Akumulator | 24V/7Ah |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory | 2 x Tył 2 x Przód |
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | TAK |
| Siedzenie |
|
| Bagażnik | Tył : 52 x 9 x 10 cm |
| Otwierane Drzwi | Tak, |
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 27,4 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 121 x 73 x 54 cm |
| Waga Kartonu | 32,3 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 59 Kg |
| Prześwit | 25 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Pokrowiec Na Pojazd | |
| Łopatka |