Motor policyjny z świecącym kogutem i syreną/A706-2
Symbol: A-706-2-POLICJA BIAŁA
Dostępność: 170 szt.
Cena: 468.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: A-706-2-POLICJA BIAŁA
Dostępność: 170 szt.
Cena: 468.00
Świecący kogut LED • Syrena policyjna • Światła LED • Panel muzyczny
Motor POLICYJNY Z KOGUTEM napędzany mocnym silnikiem 45 W z całą pewnością zainteresuje młodego wielbiciela motocykli oraz policyjnych przygód.
Pojazd został wykonany z dużą dbałością o detale i realistyczny wygląd. Świecący kogut policyjny, przednie światła LED, dźwięki syreny oraz panel muzyczny sprawiają, że każda przejażdżka dostarcza dziecku ogromnej frajdy.
Motor posiada wygodne siedzenie z eco skóry, gumowe manetki oraz panel multimedialny z wejściem USB i AUX.
Przednie światła LED, boczne podświetlenie oraz świecący kogut policyjny zapewniają wyjątkowy efekt wizualny i realistyczny wygląd pojazdu.
Dźwięki syreny policyjnej, melodie oraz klakson sprawiają, że zabawa staje się jeszcze bardziej realistyczna.
Panel muzyczny wyposażony został w wejście USB oraz AUX, dzięki czemu dziecko może słuchać ulubionej muzyki podczas jazdy.
Miękkie siedzenie z eco skóry, wygodne gumowe manetki oraz stabilna konstrukcja gwarantują komfortową jazdę.
| Parametr | Opis |
|---|---|
| Symbol katalogowy modelu | A-706-2 |
| Typ | Motor 2 kołowy |
| Ilość miejsc | Pojazd dla 1 dziecka |
| Parametry techniczne | |
| Karoseria | Plastikowa |
| Silnik napędowy | 1x45W STRONG2 |
| Akumulator | 1 x 6V 4,5Ah AGM |
| Ładowarka | 230V / 50Hz / 6V DC 1000mA |
| Kółka boczne | Nie |
| Ilość biegów | • Jazda manualna do przodu i do tyłu • Gaz w pedale • Wejście do ładowania z boku motoru nad pedałem gazu |
| Wyposażenie pojazdu | |
| Siedzenie | Miękkie siedzenie z eco skóry |
| Koła | Plastikowe |
| Oświetlenie | • Przednie światła LED • Boczne podświetlenie LED • Świecący kogut policyjny |
| Efekty dźwiękowe | • Dźwięki syreny policyjnej • Melodie |
| Kluczyki | Nie |
| Gumowe manetki | Tak |
| Panel multimedialny | • Melodie • Dźwięki policyjne • Panel muzyczny • Wejście USB i AUX • Wskaźnik naładowania akumulatora |
| Wymiary i funkcje dodatkowe | |
| Wymiary pojazdu | • Długość: ok. 101 cm • Szerokość: ok. 42 cm • Wysokość do lusterek: ok. 58 cm • Wysokość do manetki: ok. 55 cm • Wysokość siedzenia od ziemi: ok. 42 cm • Wymiar siedzenia: ok. 20 x 14 cm • Koło przód: ok. 29 x 8 cm • Koła tył: ok. 29 x 8 cm • Prześwit od podłoża: ok. 10 cm |
| Maksymalne obciążenie | 25 - 30 kg |
| Waga pojazdu | Ok. 9,5 kg |
| Wymiar opakowania | 83 x 32 x 54 cm |
| Waga z opakowaniem | 11 kg |
| Prędkość | Do 5 km/h |
| Hamowanie | Pojazd hamuje silnikiem |
| Czas ładowania | 8 do 12 godzin Zasilacza nie należy pozostawiać podłączonego do źródła zasilania, gdy pojazd nie jest ładowany. |
| Dodatkowe funkcje | Kogut policyjny LED |
| Wysyłka i montaż | Pojazd do samodzielnego montażu. Czas montażu: ok. 20-30 minut. Wysyłany w oryginalnym kartonie. |
| Tablica rejestracyjna | Przód: 10 x 3 cm Tył: 10 x 3 cm |
| Certyfikaty | Certyfikat CE |
| W zestawie | • Zasilacz • Akumulator • Instrukcja w języku polskim |
Dbamy o bezpieczeństwo dzieci. Wszystkie nasze pojazdy posiadają wymagane atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa CE.