Koparka Na Akumulator Volvo DK-VE888 Zielona
Symbol: 4199
Dostępność: 12 szt.
Cena: 1710.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4199
Dostępność: 12 szt.
Cena: 1710.00
Koparka Na Akumulator Volvo DK-VE888 Zielona
Do zestawu dołączony jest basenik z kulkami (150 sztuk)
Wymiary opakowania:
107 cm x 66 cm x 57 cm
Waga opakowania:
32 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | DK-VE888 |
| Kolor | Zielony |
| Silnik | 2x35W |
| Akumulator | 2x12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 162 cm x 74 cm x 96 cm |
| Prędkość | 3-8 km/h |
| Masa Własna | 27 kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | - |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB Bluetooth, FM Radio mp3 |
| Długość towaru w centymetrach | 107 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 66 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 57 |
| Waga gabarytowa w gramach | 67089 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl