Auto na akumulator dwuosobowe Lamborghini SIAN Różowy 4x100W 24V
Symbol: PA.QLS-6988.ROZ
Dostępność: 7 szt.
Cena: 1699.00 Cena przed promocją: 1885.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.QLS-6988.ROZ
Dostępność: 7 szt.
Cena: 1699.00 Cena przed promocją: 1885.00 -10%
.png)
WERSJA DO JAZDY Z RODZICEM - POSIADA SPECJALNE SIEDZISKO (FILM PONIŻEJ)
Ekskluzywna wersja PREMIUM z powiększonym akumulatorem 24V 9Ah, zapewniająca
➡ czas jazdy dłuższy o ok. 25% w porównaniu do standardowej wersji 7Ah.


To najmocniejsza i najlepiej wyposażona wersja Lamborghini Sian dostępna w ofercie.
Autko jest do maksymalnego obciążenia 80kg przy założeniu że jest użytkowany z rodzicem lub 50kg przy założeniu że jeżdzą dzieci.
Licencjonowany model Lamborghini Sian
2 miejsca siedzące – idealny dla rodzeństwa
4 silniki o mocy 100W każdy – rewelacyjne osiągi
Największy akumulator 24V 9Ah
Miękkie koła EVA i miękkie siedzenie z ekoskóry
Realistyczny dźwięk silnika jak w prawdziwym aucie
Specjalna wersja na rok 2026












Liczba silników: 4
Moc silnika: 100W - ŁĄCZNIE 400W!
Liczba akumulatorów: 1
Pojemność akumulatora: 24V 9Ah
Pilot zdalnego sterowania: Tak
Biegi: Przód / Tył
Amortyzatory: Tył
Liczba miejsc: 2 + dodatkowe miejsce dla rodzica
Siedzenie: Ekoskóra
Koła: Piankowe EVA
Odtwarzanie muzyki: MP3, Bluetooth, AUX, USB
Efekty dźwiękowe:
klakson
wgrane melodyjki
dźwięk uruchamiania silnika
Światła przednie: Tak
Światła tylne: Tak
Podświetlana deska rozdzielcza: Tak
Przycisk bezpieczeństwa STOP: Tak
Pasy bezpieczeństwa: Tak
Wolny START (Soft Start): Tak
Otwierane drzwi: Tak
Wskaźnik naładowania akumulatora: Tak
Brelok: Tak
Pokrowiec: Tak
Długość: 138 cm
Szerokość: 81 cm
Wysokość: 48 cm
Prześwit: 8 cm
Długość: 20 cm
Szerokość: 22 cm
Wysokość: 26 cm
Średnica koła: 25 cm
Grubość koła: 9 cm
Maksymalne obciążenie: 50 kg
Waga pojazdu: 32 kg
| Specyfikacja | Lamborghini SIAN |
| Silnik |
|
| Akumulator | 24V9Ah |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory | Tył, |
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Informacje dodatkowe | Auto posiada miejsce dla rodzica i wysuwane podnóżki. |
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak, |
| Start | Podświetlany Włącznik z Odgłosami Silnika, |
| Otwierane Drzwi |
|
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 32Kg |
| Rozmiar Kartonu | 144x75x38 cm |
| Waga Kartonu | 38,5 Kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 50 Kg, lub 80kg gdy jeździ rodzic |
| Prześwit | 8 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy, | |
| Ładowarka z diodą kontrolującą naładowanie baterii, | |
| Pilot, | |
| Pokrowiec Na Pojazd, | |
| Kabel Mini Jack, |