Auto na akumulator YSA021A Czarny Lakierowany
Symbol: 6430
Dostępność: 8 szt.
Cena: 3420.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6430
Dostępność: 8 szt.
Cena: 3420.00
Wymiary opakowania:
173 cm x 94 cm x 47 cm
| Informacje o produkcie | |
| Model | A021 |
| Kolor | Czarny Lakierowany |
| Silnik | 180W |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 173cm x 104cm x 66cm |
| Prędkość | 13-15,5 km/h |
| Masa Własna | 58kg |
| Max. Obciążenie | 100kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Pompowane |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Wejście MP3, USB, SD, Bluetooth |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl