Auto na akumulator Lamborghini Huracan Żółte 4x45W + PILOT
Symbol: 6574
Dostępność: 2 szt.
Cena: 900.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6574
Dostępność: 2 szt.
Cena: 900.00
To niesamowite, autko Lamborghini jest idealnym prezentem dla małych pasjonatów motoryzacji. Posiada Licencję koncernu a co za tym idzie - zapewnia najwyższą jakość wykonania. Dzięki wykorzystaniu komponentów najwyższej jakości oraz charakterystycznemu logo Lamborghini, to pojazd, który przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Dynamiczna konstrukcja auta Lamborghini Huracan przyciąga uwagę swoimi przetłoczeniami, nadając mu dynamiczny charakter. Oryginalne tylne lampy nadają pojazdowi unikalny wygląd. To tylko niektóre z atrakcyjnych cech nadwozia. Sportowy design auta, w połączeniu z płynnie opadającym dachem, odróżnia ten model od innych ekskluzywnych samochodów.

Wnętrze autka jest inspirowane pełnowymiarowymi samochodami sportowymi i łączy styl, minimalizm i funkcjonalność. Wygodny fotel wykonany z miękkiej ekoskóry zapewnia wyjątkowy komfort podczas zabawy. Obrotowa kierownica jest odpowiednio dopasowana do małych rąk, umożliwiając łatwe manewrowanie i omijanie przeszkód. W kokpicie znajduje się panel muzyczny z portem USB, Bluetooth i radio FM.
Pozwólcie nam teraz skupić się na kluczowych elementach zasilania i napędu auta. Pod "maską" Lamborghini kryje się akumulator 12V4,5Ah oraz cztery silniki o mocy 45W każdy, co pozwala maluchowi rozpędzić się z prędkością od 3 do 5 km/h. Obsługa pojazdu jest niezwykle intuicyjna - wystarczy włączyć przełącznik, nacisnąć pedał gazu i cieszyć się jazdą. Jeśli potrzebujecie dodatkowej kontroli, jest dostępny pilot 2.4G, umożliwiający zdalne sterowanie autem.
Wyprodukowane z atestowanych materiałów najwyższej jakości i posiadające certyfikat CE, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa. Produkt dostarczany jest w oryginalnym opakowaniu wraz z akcesoriami i instrukcją, co ułatwia samodzielny montaż i obsługę."
Wymiary opakowania: 119 cm x 58,5 cm x 32,5 cm
Waga z opakowaniem: 15,7 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Lamborghini Huracan |
| Kolor | Żółty |
| Silnik | 4x45W |
| Akumulator | 12V4,5 AH |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 120cm x 64cm x 47cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 12,8kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | USB, Bluetooth, Radio FM |







F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl