Auto na akumulator JEEP WILLYS STRONG Retro Wojskowy 4x4 24V10Ah Piaskowy
Symbol: PA.JH-101.BEZ
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1799.00 Cena przed promocją: 1999.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.JH-101.BEZ
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1799.00 Cena przed promocją: 1999.00 -10%
.png)
NOWOŚĆ 2026! 24V WERSJA SŁYNNEGO JEEPA WILLYS!
WERSJA STRONG! NAPĘD 4x200W! + powiększony akumulator do 24V 7Ah!
Elektryczny samochód dla dzieci Willys dostosowany jest do różnych rodzajów powierzchni dzięki piankowym kołom Eva oraz mocnemu silnikowi i akumulatorowi 24V.
Dzięki napędowi na cztery koła dziecko może ruszyć w teren. Wojskowy samochód Willys ma ładowność 60 kg, więc nada się do zabawy dla dwójki a nawet trójki maluchów. Efekty dźwiękowe i świetlne z pewnością uprzyjemnią podróż. Na panelu muzycznym znajdują się wejścia Mini Jack, USB, MP3 a także funkcja Bluetooth.
Wnętrze samochodu jest bogato wyposażone, posiada wygodny skórzany fotel z pasami bezpieczeństwa. Dzięki dołączonemu pilotowi nawet młodsi kierowcy mogą cieszyć się jazdą. Pilot zawiera przycisk bezpieczeństwa Stop, który natychmiast wyłącza wszystkie funkcje zabawki, przyciski regulujące prędkość i zmieniające kierunek jazdy (przód, tył, lewo, prawo).

Nawet 11km/h!
FANTASTYCZNE WYPOSAŻENIE !!
++ NAPĘD NA 4 KOŁA po 200W! Łącznie aż 800W MOCY! +++
++ DUŻY AKUMULATOR 24V7Ah ++
++ SIEDZISKA WYKONANE Z EKOSKÓRY ++
++ ROZBUDOWANY PANEL MP3 ++
++ STEROWANIE Z PILOTA LUB SAMODZIELNIE PRZEZ DZIECKO ++
++ PIANKOWE KOŁA EVA ++
++ SCHOWKI WBUDOWANE W KORPUS ++
++ METALOWY PRZEDNI ZDERZAK ++
++ ŁOPATKA SAPERKA GRATIS ++
| Specyfikacja | Pojazd Retro Wojskowy 4x4 |
| Siniki | 4x200W |
| Napęd | Na 4 koła |
| 24V/7Ah - NAJMOCNIEJSZA KONFIGURACJA | |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Start | Podświetlany przycisk |
| Siedzenie |
|
| Bagażnik | Schowki po bokach : 22 x 6 x 8 cm |
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 45 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 144 x 82 x 49 cm |
| Waga Kartonu | 46 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 60 Kg |
| Prześwit | 22 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Możliwość Złożenia Przedniej Szyby | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka 1000mA, | |
| Pilot, | |
Zobacz pozostałe Auta na akumulator w naszej ofercie
PRZEDNIA MASKA JEST OTWIERANA I MOŻE SŁUŻYĆ JAKO BAGAŻNIK , POJAZD POSIADA TAKŻE MOŻLIWOŚĆ ZŁOŻENIA PRZEDNIEJ SZYBY


NOWOŚĆ! Pojazd posiada aż 5 kół! (w tym jedno zapasowe również z pianki EVA)


Zabezpieczenie:

Wnętrze pojazdu:

Włącznik główny, włacznik świateł.
Przełącznik jazdy szybkiej wolnej
Dźwignia zmiany kierunku jazdy
Panel z wejściem USB, AUX, slotem na kartę,
wskaźnik naładowania akumulatora

Pedał gazu:


Miękkie siedzenia dla trójki dzieci:

Rączka do holowania:

