Auto na Akumulator Toyota Hilux Biały
Symbol: 7643
Dostępność: 9 szt.
Cena: 1609.00 Cena przed promocją: 1723.00 -7%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7643
Dostępność: 9 szt.
Cena: 1609.00 Cena przed promocją: 1723.00 -7%
Auto na Akumulator Toyota Hilux
Toyota Hilux to pojazd, który jest przystosowany do radzenia sobie w najtrudniejszych warunkach. Pokona górki, nierówną drogę i obciążenie. Co powiecie na model na akumulator, który z pewnością sprawi każdemu dziecku ogromną przyjemność?
Auto na akumulator Toyota Hilux jest doskonałą propozycją dla dzieci, które lubią masywne i terenowe samochody. Miękka, szeroka kanapa, przyciemniana przednia szyba i oświetlenie są gwarancją przeżyć nie do zapomnienia. Wnętrze dziecięcej Toyoty Hilux napędzanej przez dwa akumulatory o mocy 12V 7Ah i cztery silniki po 45W spełni oczekiwania nawet bardzo wymagającego młodego kierowcy.
Ta wersja auta na akumulator Toyota Hilux jest doskonałą propozycją zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Kolor modelu połączony z ciemnym wnętrzem sprawi, że auto będzie ulubioną zabawką Twojego dziecka. Podświetlana konsola zawierająca tablicę rozdzielczą i liczne przełączniki i regulatory sprawi, że kilkulatek poczuje się jak pełnoprawny, dorosły kierowca. Ergonomiczna Kierownica, a także radio FM to coś, co z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Twojego malucha. W konstrukcji radia umieszczono port USB, a także wejście MP3, dzięki czemu maluch będzie mógł podróżować w towarzystwie swych ulubionych melodii.
Samochód na akumulator Toyota Hilux charakteryzuje się opcją biegu wolnego i szybkiego, dzięki czemu ma możliwość osiągnięcia prędkości od 3 do 5km/h, hamując automatycznie po zwolnieniu pedału gazu przez młodego kierowcę. Model Toyoty przeznaczony jest dla dzieci, które osiągnęły 3. rok życia, jednak pod czujnym okiem opiekunów z powodzeniem mogą korzystać z niego dzieci w młodszym wieku. Dużą pomoc przyniesie pilot 4.2G, wyposażony w przyciski umożliwiające sterowanie pojazdu przez dorosłego. Toyota posiada certyfikat CE, co jest zapewnieniem bezpiecznej zabawy.
Wymiary opakowania: 139 x 76 x 56 cm
Wagaz opakowaniem : 37 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Toyota Hilux DK-HL850 |
| Kolor | Biały |
| Silnik | 4x45W |
| Akumulator | 2x12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | 3 Prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 140cm x 92cm x 74cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 31kg |
| Max. Obciążenie | 50kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Panel muzyczny z MP3, USB, SD, Bluetooth, Radio FM |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl