Auto na Akumulator S2388 Jeep Czerwony 4x45W
Symbol: 6589
Dostępność: 73 szt.
Cena: 972.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6589
Dostępność: 73 szt.
Cena: 972.00
Jeep na Akumulator S2388
Czy Twoje dziecko już od najmłodszych lat marzy o tym, by móc prowadzić samochód? Możesz mu to umożliwić, obdarowując go samochodem akumulatorowym w terenowej odsłonie. Pozwól dziecku poczuć odpowiedzialność i samodzielność, jakie płyną z użytkowania nieosiągalnego dla niego sprzętu. Pamiętaj, że solidnie wykonany sprzęt to podstawa - dlatego bez obaw wybierz S2388.
model S2788 zaprojektowano z dbałością o najmniejszy szczegół, co wpływa na pozytywne odczucia młodego rajdowcy. Trwała i masywna konstrukcja w połączeniu z wysokogatunkowymi materiałami odpowiadają za doskonałą zabawę przez długie lata oraz odporność na uszkodzenia. Atrakcyjność modelu podnoszą otwierane drzwi, dzięki czemu jazda będzie dużo przyjemniejsza i pełna przygód. Ten dziecięcy samochód akumulatorowy z pewnością sprosta oczekiwaniom młodych fanów motoryzacji. Dlaczego? Warto zwrócić uwagę na jego unikalny design, silnik 4x45 W, automatyczną skrzynię biegów oraz podświetlaną deskę rozdzielczą . Wygodne siedzisko pozwoli nam wygodnie siedzieć podczas podróży.
Terenowe Auto S2388 osadzone jest na dużych, wykonanych z miękkiego materiału kołach. Dzięki temu autem możemy poruszać się nie tylko po twardej powierzchni, ale też po delikatnych nierównościach. Duży prześwit pozwoli pokonać nam napotkane podczas wycieczek przeszkody.
Wymiary pojazdu: 116 cm x 69 cm x 80 cm
Waga pojazdy: 23 kg
Wymiary opakowania: 109 cm x 70 cm x 44 cm
Waga z opakowaniem: 27 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Jeep S2388 |
| Kolor | Biały |
| Silnik | 4x45W |
| Akumulator | 12V10Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 116cm x 69cm x 80cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 25kg |
| Max. Obciążenie | 35 kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2,4G |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Mikro SD, Radio FM, Bluetooth |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl