Auto Na Akumulator BMW I4 2x4 Czarne 12V9Ah - POWIĘKSZONY AKUMULATOR
Symbol: je1009.CZARNY
Dostępność: 14 szt.
Cena: 669.00 Cena przed promocją: 719.00 -7%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: je1009.CZARNY
Dostępność: 14 szt.
Cena: 669.00 Cena przed promocją: 719.00 -7%
.png)
POWIĘKSZONY AKUMULATOR 12V9AH
Czas jazdy dłuższy o ok. 25% w porównaniu do standardowego wariantu

Pojazdem można sterować zarówno za pomocą pilota (przez rodzica) lub dziecko może to robić samodzielnie, siedząc za kierownicą.
Samochód dla dziecka generalnie przeznaczony do użytku zewnętrznego, jednak jego ergonomiczna budowa sprzyja i pozwala używać go również w większych pomieszczeniach takich jak taras czy salon.
Sugerowany wiek użytkownika 1-4 (4,5) lat.
Muzyka sterowana przez dziecko z poziomu pulpitu.
Otwierane drzwi!
Świecące światła przednie i tylne.
DANE TECHNICZNE
Auto Na Akumulator BMW I4 2x4 Czarne
Wymiary opakowania:
117 cm x 58 cm x 27 cm
Waga opakowania:
20 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | JE1009 |
| Kolor | Czarny |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 12V9Ah |
| Wymiary Pojazdu | 115 cm x 67 cm x 45 cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 15,5kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Wejście MP3, USB, Bluetooth |






F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl