Auto Na Akumulator BMW I4 Czerwone 4x4
Symbol: 17088
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 17088
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0

WERSJA z napędem na każde koło! PRAWDZIWY NAPĘD 4x4
Dzięki kompaktowym rozmiarom jest wygodny do przechowywania i transportu. Elektryczny samochód jest wyposażony we wszystko, co niezbędne, i będzie cieszyć Twoje dziecko za każdym razem: mp3, światła, amortyzatory.
Auto Na Akumulator BMW I4 4x4
Wymiary opakowania:
117 cm x 58 cm x 27 cm
Waga opakowania:
20 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | JE1009 |
| Silnik | 4x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Wymiary Pojazdu | 115 cm x 67 cm x 45 cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 15,5kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Wejście MP3, USB, Bluetooth |






