Autko na akumulator Mercedes Benz EQG Srebrny 4x4 12V9Ah
Symbol: PA.JJ2088.SR
Dostępność: 24 szt.
Cena: 1063.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.JJ2088.SR
Dostępność: 24 szt.
Cena: 1063.00
| Specyfikacja | Mercedes Benz EQG |
| Silnik | 2 x 20W + 2x45W |
| Akumulator | 12V9Ah |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak, |
| Otwierane drzwi | Tak |
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 24,5 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 115x64x32cm, |
| Waga Kartonu | 30 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 30 kg, |
| Prześwit | 16 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + zestaw montażowy, | |
| Ładowarka | |
| Kabel Mini Jack | |
| Pokrowiec |