Auto na Akumulator Mercedes Actros Czarny
Symbol: 4594
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1729.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4594
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1729.00
| Informacje o produkcie | |
| Model | Mercedes Actros HL358 |
| Kolor | Czarny |
| Silnik | 4x45W |
| Akumulator | 2x12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 126cm x 68cm x 102cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 30kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | x |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB, SD, Wejście MP3 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl