Auto na Akumulator LEXUS DK-LX570 Niebieski Lakierowany
Symbol: 7295
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7295
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0
Niebieski Lexus DK-LX570 na akumulator z lakierowanym wykończeniem
Lexus LX570 uchodzi za wszechstronny i potężny pojazd — to najlepsze wcielenie kultowego samochodu typu SUV. Urzeka swym niebanalnym, nowoczesnym wzornictwem, a także wysoką jakością, połączoną z wytrzymałą konstrukcją i znakomitym wykończeniem. Prezentowana wersja Lexusa DK-LX570 to także niebanalny wybór dla każdego małego kierowcy. Warto postawić na ten akumulatorowy model z wielu względów. Dziecięcy Lexus DK-LX570 wyposażony jest w amortyzatory kół przednich i tylnych, a także umożliwia zabawę szerszemu gronu dzieciaków — maksymalne obciążenie, na jakie pozwala konstrukcja autka, to aż 50 kg.
Lakierowany model niebieskiego SUV-a spod szyldu japońskiego koncernu motoryzacyjnego Toyota Motor Corporation posiada jego oryginalną licencję, dzięki czemu auto w każdym calu dorównuje swemu pełnowymiarowemu pierwowzorowi. Wewnątrz dziecięcego pojazdu ukryto podzespoły najwyższej jakości, takie jak cztery silniki o mocy 45W każdy, czy wytrzymały akumulator 2x12V7Ah. Połączenie tych komponentów gwarantuje przejażdżki w prędkości od 3 do 5 km/h — każdy mały kierowca może dobrać odpowiednią dla swych umiejętności.
Reprezentacyjny Lexus DK-LX570 dla kilkuletnich kierowców to także pierwszorzędny design. Pierwsze, co przyciąga uwagę, to połyskujące elementy, takie jak klamki, masywny, poprzecznie żebrowany grill z ozdobną rejestracją, czy logo marki Lexus, umieszczone w centralnych częściach konstrukcji. Kolejną z zalet jest wysokie zawieszenie, które w duecie z amortyzatorami odpowiada za komfortową jazdę w różnych warunkach, a także prawdziwe reflektory LED, których kształt jest dokładnie taki sam, jak w pełnowymiarowym pojeździe dla dorosłych. Załączenie ich podczas jazdy podnosi poziom bezpieczeństwa, zwiększając widoczność małego kierowcy na drodze.
Konstrukcja niebieskiego, akumulatorowego Lexusa z lakierowanym wykończeniem dopracowana jest w każdym calu. Dużym udogodnieniem jest przyciemniana przednia szyba, drzwi otwierane z obu stron, a także wysoka szyba za kanapą, chroniąca kierowcę i pasażera przed wiatrem. Wewnątrz luksusowego pojazdu umieszczono wygodną, szeroką kanapą z dwoma zagłówkami, która została obita elegancką ekoskórą — połączono ją z pasami bezpieczeństwa dla kierowcy i pasażera. Jesteśmy przekonani, że rozwiązanie to spodoba się każdemu użytkownikowi.
Niebieski Lexus DK-LX570 na akumulator przeznaczony jest dla wszystkich dzieci, które ukończyły 3. rok życia. Posiadamy jednak ciekawe rozwiązanie w formie pilota 2.4G, który umożliwia prowadzenie autka przez rodziców lub opiekunów, dzięki czemu nawet młodsze dziecko będzie mogło odczuwać radość płynącą z podróżowania własnym autkiem. Zminiaturyzowana wersja przyciągającego wzrok SUV-a posiada certyfikat CE, będący deklaracją producenta, iż spełnia on wymagania dyrektyw postawionych przez Unię Europejską. Auto zapakowane jest w oryginalny karton, montaż jego części jest prosty i trwa około 30 minut.
Wymiary opakowania: 138 x 74 x 48 cm
Waga: 36 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | LX570 |
| Kolor | Niebieski Lakierowany |
| Silnik | 4x45W |
| Akumulator | 12V10Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 134 x 85 x 63 cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Wymiary Opakowania | 138 x 74 x 48 cm |
| Masa Własna | 29 kg |
| Max. Obciążenie | 50 kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✓ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Amortyzatory | 4 |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Podświetlana deska rozdzielcza, Przednie i Tylne LED |
| Audio | SD, Wejście MP3, USB |
Zobacz inne oferty: Samochód na akumulator dla dziecka w naszym sklepie