Auto Na Akumulator Lamborghini STO DRIFT Szare
Symbol: 15526
Dostępność: 0 szt.
Cena: 797.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 15526
Dostępność: 0 szt.
Cena: 797.00
Wersja na 24V akumulator!
Lamborghini STO na akumulator to licencyjna replika słynnego super samochodu, która dostarcza niezapomnianych przeżyć dla najmłodszych, a także starszych pasjonatów. Ten imponujący pojazd może pomieścić maksymalnie 30 kg, co idzie w parze z mocnym napędem - dwoma wysokoobrotowymi silnikami o mocy 24 voltów, zapewniając dynamiczną jazdę.

Charakteryzujący się dynamicznymi kształtami nadwozia, rozpoznawalnymi światłami ten pojazd oddaje niepowtarzalny styl Lamborghini. Wnętrze zostało starannie zaprojektowane z dbałością o szczegóły. Fotela pokrytego wysokiej jakości ekoskórą wieńczy złote logo marki, a na kierownicy znajdują się przyciski klaksonu i zmiany melodii. To idealny pojazd, który łączy w sobie styl, jakość i przyjemność jazdy dla młodych i starszych miłośników Lamborghini."
Wymiary opakowania:
116 cm x 61 cm x 39 cm
Waga opakowania:
19,5 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | SMT-555 |
| Kolor | Szary |
| Silnik | 2x200W - NAJMOCNIEJSZA KONFIGURACJA NA RYNKU! |
| Akumulator | 24V4,5Ah |
| Wymiary Pojazdu | 117 cm x 70 cm x 45 cm |
| Prędkość | 7-11km/h |
| Masa Własna | 16kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Fotele | Miękkie - ekoskóra |
| Koła | Przód - EVA, Tył - pełne plastikowe |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | USB, SD, Bluetooth |