Jeśli Twoje dziecko na spacerze zatrzymuje się przy każdym motocyklu, żeby go podziwiać, to na pewno ucieszyłoby się z własnego pojazdu tego typu. Ale spokojnie, nie mówimy tu o prawdziwym ścigaczu. Alternatywą są motorki na akumulator dla dzieci. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje bezpiecznych pojazdów.

1. Dla najmłodszych fanów jednośladów

Zanim maluch nauczy się jeździć na dwóch kółkach, na swoim motorze elektrycznym będzie robił trzy ślady. Trzykołowy motorek najlepiej sprawdzi się u dzieci w wieku od dwóch lat. Jest bezpieczny i stabilny, więc pociecha nie zrobi sobie na nim krzywdy. Jest idealny do zabrania na spacer. Jeśli trzy koła to jeszcze za mało, warto zastanowić się nad motorkiem z uchwytem do pchania, jak podczas nauki jazdy na rowerze. Dźwięki silnika i klaksonu, w które jest wyposażony, pobudzą dziecięcą wyobraźnię.

2. Sportowe maszyny

Motorek elektryczny typu cross wywoła uśmiech na twarzy dziecka, które zapatrzone jest w motocrossowe przejażdżki po trudnych terenach. Będzie mogło na nim jeździć w bezpieczniejszych warunkach, a frajda z przejażdżki motocrossem będzie niezapomniana. To pojazd idealny do zabrania na działkę czy do lasu - dokręcane kółka boczne zapewniają stabilizację podczas jazdy po nierównym terenie. Przełączane biegi do przodu i do tyłu stwarzają iluzję jazdy na prawdziwym motocyklu.

3. Nowoczesne ścigacze

Nie lada gratka dla małych fanów szybkiej jazdy. To propozycja dla dzieci od czwartego roku życia, ponieważ ścigacz na akumulator osiąga większą prędkość (3-5 km/h). Jest to całkowicie bezpieczny pojazd, ponieważ hamulec jest automatyczny, działa od razu po zdjęciu nogi z gazu. Wyposażenie w tym przypadku jest urozmaicone o panel muzyczny z MP3, USD czy SD, są także melodie. Sam design tego motorka sprawia, że dziecko czuje się jak prawdziwy król szos.

4. We włoskim stylu

Skutery miejskie królują na włoskich drogach i mają swoją alternatywę w postaci skutera na akumulator dla dzieci! Smukły pojazd w stylu retro zadowoli szczególnie dziewczynki, ale chłopcy też na pewno będą się dobrze bawić. Wyposażony jest w fotel z miękkiej ekoskóry, miękkie koła i panel muzyczny MP3 i USB. Stylowy design to coś, co wyróżnia go na tle innych motorów na akumulator i sprawia, że zazdroszczą go nawet dorośli.