Wielkie BUGGY 2os. GENERAL do 150KG gokart do 25km/h Różowy
Symbol: PA.SX2358.ROZ
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4293.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.SX2358.ROZ
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4293.00
.png)
Oto nowość z końca 2025 roku! Elektryczne buggy General 63, z imponującym silnikiem o mocy 800W, który zapewnia możliwość jazdy w każdym terenie offroadowym. Elektryczny samochód jest wyposażony w silnik o mocy 800 W (48V), wbudowany w tylną oś z mechanizmem różnicowym, co zapewnia lepsze prowadzenie i oszczędność baterii. Akumulator ma pojemność 48V/20Ah, co pozwala na długi czas pracy bez potrzeby częstego ładowania.
Najważniejsze cechy General 63 – 800W:
Bezpieczeństwo:




Na poniższym zdjęciu przedstawiono dziecko w wieku 5.5 roku.

Komfort i wyposażenie:
General 63 – Potężna maszyna dla małych odkrywców
Ten buggy wzbudza respekt swoim rozmiarem i solidnym wyglądem, przypominając prawdziwy pojazd terenowy. Ergonomicznie zaprojektowany, przestronny kokpit zapewnia maksymalny komfort zarówno dla dzieci, jak i dorosłych pasażerów. Zastosowane dwa pedały – gazu i hamulca – oraz tarczowe hamulce na tylnej osi gwarantują pełną kontrolę nad pojazdem.
Dodatkowe funkcje:
General 63 to nie tylko potężna maszyna, ale też gwarancja zabawy pełnej emocji i bezpieczeństwa, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.
| Specyfikacja | Pojazd GENERAL 63 |
| Silnik | 800W |
| Akumulator | 12V20Ahx4 |
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak |
| Start | Włącznik z odgłosami silnika, |
| Siedzenie |
|
| Uchwyt transportowy | Rączka tył |
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 110 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 164x119x47 cm, |
| Waga Kartonu | 125 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 150 kg, |
| Prześwit | 26 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka | |
| Hamulec ręczny |