Traktor na akumulator z Przyczepą HZB-200 Biały
Symbol: 7310
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7310
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0
| Informacje o produkcie | |
| Model | Traktor HZB200 |
| Kolor | Biały |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 1x12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Bieg do przodu i do tyłu |
| Wymiary Pojazdu | 150cm x 70cm x 70cm |
| Prędkość | 3-7km/h |
| Masa Własna | 18,5 |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | ✕ |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB, SD, Wejście MP3 |