Quad na Akumulator Duże Koła Czerwony
Symbol: 2035
Dostępność: 19 szt.
Cena: 720.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2035
Dostępność: 19 szt.
Cena: 720.00
Duży, mocny i wykonany z najlepszej jakości tworzywa quad w nowoczesnym stylu zadowoli gusta najmłodszych miłośników motoryzacji.
Zabawka zalecana przez producenta od 3 roku życia
Posiada certyfikat CE
Do samodzielnego złożenia (w zestawie instrukcja, prosty montaż 20-30min)
| OGÓLNE DANE | |
| Model | QUAD |
| Kolor | Czerwony |
| DANE TECHNICZNE | |
| Silnik | 2x 45W |
| Akumulator | 12V 7Ah |
| Biegi |
tryb jazdy do przodu i do tyłu |
| Koła | plastikowe z gumową opaską |
| Wymiary pojazdu | 90 x 63 x 63 [cm] |
| Średnica kół | 25 [cm] |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa własna | 20 [kg] |
| Max. obciążenie | 30 [kg] |
| Czas ładowania | 8 - 10h |
| Czas jazdy | ok. 1,5h |
| Inne | |
| WYPOSAŻENIE | |
| Pasy bezpieczeństwa | |
| Otwierane drzwi | |
| Kluczyki | |
| Zdalne sterowanie | |
| Światła | |
| Dźwięki | klakson i dźwięki w kierownicy |
| Audio | |
| Chromowane elementy | ![]() |
| Fotele | tworzywo sztuczne |
| Inne | ● elektryczny hamulec |
| DODATKOWE INFORMACJE | |
| Sugerowany Wiek | 3+ |
| Informacje o produkcie | |
| Model | Quad |
| Kolor | Czerwony |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | 2 biegi (przód/tył) |
| Wymiary Pojazdu | 90cm x 63cm x 63cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 25kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✕ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Plastikowe |
| Koła | Plastikowe z gumową opaską |
| Zdalne Sterowanie | ✕ |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Panel muzyczny |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
klakson i dźwięki w kierownicy