Pojazd Retro Wojskowy JEEP WILLYS 4x4 Zielony 24V SUPER POWER + POWIĘKSZONY AKUMULATOR
Symbol: PA.JH-101.ZIE.24V10Ah
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1799.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.JH-101.ZIE.24V10Ah
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1799.00
.png)
NOWOŚĆ 2026! 24V WERSJA SŁYNNEGO JEEPA WILLYS!
WERSJA STRONG! NAPĘD 4x200W! + powiększony akumulator do 24V 10AH!
Czas jazdy dłuższy o 30% w odniesieniu do standardowej wersji 7Ah!!
Elektryczny samochód dla dzieci Willys dostosowany jest do różnych rodzajów powierzchni dzięki piankowym kołom Eva oraz mocnemu silnikowi i akumulatorowi 24V.
Dzięki napędowi na cztery koła dziecko może ruszyć w teren. Wojskowy samochód Willys ma ładowność 60 kg, więc nada się do zabawy dla dwójki a nawet trójki maluchów. Efekty dźwiękowe i świetlne z pewnością uprzyjemnią podróż. Na panelu muzycznym znajdują się wejścia Mini Jack, USB, MP3 a także funkcja Bluetooth.
Nawet 11 km/h!
FANTASTYCZNE WYPOSAŻENIE !!
++ NAPĘD NA 4 KOŁA +++
++ DUŻY AKUMULATOR 24V10AH ++
++ SIEDZISKA WYKONANE Z EKOSKÓRY ++
++ ROZBUDOWANY PANEL MP3 ++
++ STEROWANIE Z PILOTA LUB SAMODZIELNIE PRZEZ DZIECKO ++
++ PIANKOWE KOŁA EVA ++
++ SCHOWKI WBUDOWANE W KORPUS ++
++ METALOWY PRZEDNI ZDERZAK ++
++ ŁOPATKA SAPERKA GRATIS ++
Zobacz pozostałe samochodziki dla dzieci w naszej ofercie.

| Specyfikacja | Pojazd Retro Wojskowy 4x4 |
| Siniki | 4x200W |
| 24V/10Ah | |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Start | Podświetlany przycisk |
| Siedzenie |
|
| Bagażnik | Schowki po bokach : 22 x 6 x 8 cm |
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 38 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 144 x 82 x 49 cm |
| Waga Kartonu | 46 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 60 Kg |
| Prześwit | 22 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Możliwość Złożenia Przedniej Szyby | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka 1000mA, | |
| Pilot, | |