Pojazd Kart Fast Dragon Pomarańczowy
Symbol: PA.GK005E.POM
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4192.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.GK005E.POM
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4192.00
| Specyfikacja | Pojazd Kart Fast Dragon |
| Siniki | 1000W 48V |
| Akumulator | 48V12Ah |
| Rama |
Wzmacniana metalowa, |
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Hamulce |
|
| Maksymalna Prędkość |
|
| Wyposażenie | |
| Start | Kluczyk |
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 76Kg |
| Rozmiar Kartonu | 137 x 84 x 60 cm |
| Waga Kartonu | 94 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 65 Kg |
| Prześwit | 15 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka |