Megga Buggry 4x4, moc, pilot, funkcja bujania/NEL901
Symbol: NEL-901-CZARNY
Dostępność: 80 szt.
Cena: 746.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NEL-901-CZARNY
Dostępność: 80 szt.
Cena: 746.00
4x45W • Funkcja bujania • Pilot 2.4 GHz • Światła LED • Bluetooth
Auto które właśnie w tej wersji robi ogromne wrażenie! MEGA BUGGY UTV-901 napędzany aż czterema mocnymi silnikami 45W zapewnia świetne osiągi, dynamiczną jazdę oraz ogromną frajdę podczas zabawy.
To doskonały wybór pod względem jakości wykonania, wyposażenia oraz ceny. Pojazd posiada nowoczesny design, efektowne oświetlenie LED, panel multimedialny z USB, AUX oraz Bluetooth, a także komfortowe siedzenie z pasami bezpieczeństwa.
Komfort jazdy zwiększa system ESW odpowiadający za wolny start i łagodne hamowanie, a dodatkowo funkcja bujania pozwala zamienić pojazd w wyjątkowy bujak dla dziecka.
Cztery mocne silniki 45W gwarantują świetne osiągi, płynną jazdę oraz odpowiednią moc nawet podczas jazdy po nierównym terenie.
Rodzic może w każdej chwili przejąć kontrolę nad pojazdem, zmienić kierunek jazdy lub zatrzymać auto przyciskiem STOP.
Przednie i tylne światła LED, podświetlane liczniki oraz ruchoma wskazówka prędkościomierza tworzą niezwykle realistyczny efekt.
Panel posiada wejście USB, AUX, Bluetooth, wskaźnik naładowania akumulatora oraz wgrane melodie i opowieści.
Duże siedzenie z pasami bezpieczeństwa, amortyzatory tylne oraz system ESW zapewniają komfortową i bezpieczną jazdę.
Funkcja bujania pozwala delikatnie kołysać pojazdem podczas postoju - idealne rozwiązanie do zabawy lub usypiania dziecka.
Auto delikatnie porusza się do przodu i do tyłu symulując jazdę. Dzięki temu pojazd może pełnić funkcję bujaka, zapewniając dziecku dodatkową atrakcję oraz komfortowy relaks.
| Parametr | Opis |
|---|---|
| Symbol katalogowy modelu | NEL-901 |
| Typ | BUGGY |
| Ilość miejsc | Pojazd dla 1 dziecka |
| Parametry techniczne | |
| Karoseria | Plastikowa |
| Silniki napędowe | 4x 45W, 12V STRONG2 + 1 silnik do R/C |
| Zasilanie | Akumulator 1 x 12V 7Ah AGM |
| Ładowarka | 230V / 50Hz / 12V DC 1000mA |
| Pilot zdalnego sterowania | • Pilot 2.4 GHz z funkcją STOP • System wolnego startu ESW • Wolne hamowanie • 3 prędkości jazdy |
| Ilość biegów | • Jazda przód/tył • 3 prędkości z pilota • 2 prędkości manualne • Wejście do ładowania w panelu |
| Wyposażenie pojazdu | |
| Siedzenie | Plastikowe z pasami bezpieczeństwa |
| Koła | Plastikowe |
| Otwierane drzwi | Tak |
| Pasy bezpieczeństwa | Tak |
| Oświetlenie | • Przednie i tylne światła LED • Wyświetlacz napięcia • Podświetlane liczniki • Ruchoma wskazówka prędkościomierza • Włącznik i wyłącznik świateł |
| Efekty dźwiękowe | • Klakson • Dźwięki uruchamiania pojazdu • Wgrane melodie i piosenki • USB • Bluetooth |
| Kluczyki | Nie, odpalanie w panelu |
| Amortyzatory | Tak, tył |
| Rączka do holowania | Tak |
| Panel | • Wskaźnik naładowania akumulatora • USB i Bluetooth • Wgrane opowieści i piosenki • Rozbudowany panel sterowania jazdą i światłami • Symulacja prędkościomierza • Włącznik świateł • Wejście do ładowania w panelu |
| Wymiary i funkcje dodatkowe | |
| Wymiary pojazdu | • Długość: ok. 105 cm • Szerokość: ok. 69 cm • Wysokość do pałąka: ok. 64 cm • Wysokość do kierownicy: ok. 60 cm • Wysokość drzwi: ok. 44 cm • Siedzenie: ok. 45 cm • Odległość siedzenia od pedału: ok. 62 cm • Koła: ok. 29,5 x 10,5 cm • Prześwit: ok. 18 cm |
| Maksymalne obciążenie | 30 kg |
| Waga pojazdu | Ok. 15 kg |
| Wymiar opakowania | 99 x 64 x 39 cm |
| Waga z opakowaniem | Ok. 18 kg |
| Prędkość | • Do 6 km/h • 3 prędkości z pilota • 2 prędkości manualne |
| Hamowanie | Pojazd hamuje po zdjęciu nogi z gazu lub po naciśnięciu przycisku STOP na pilocie. |
| Czas ładowania | 8-12 godzin. Zasilacza nie należy pozostawiać podłączonego do zasilania gdy pojazd nie jest ładowany. |
| Dodatkowe funkcje | • Funkcja bujania • Otwierane drzwi • Amortyzatory • Pasy bezpieczeństwa • Panel sterowania pojazdem |
| Wysyłka i montaż | • Samodzielny montaż ok. 20-30 minut • Wysyłka w oryginalnym kartonie |
| Tablice rejestracyjne | • Przód: 8 x 2,5 cm • Tył: 8 x 2,5 cm |
| W zestawie | • Zasilacz • Akumulator • Instrukcja PL • Pisemna gwarancja |
Dbamy o bezpieczeństwo dzieci. Wszystkie nasze pojazdy posiadają wymagane atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa.