Auto na akumulator HL1638 Pomarańczowy
Symbol: 5732
Dostępność: 63 szt.
Cena: 603.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5732
Dostępność: 63 szt.
Cena: 603.00
Wymiary pudełka:
93 cm x 54,5 cm x 37 cm
| Informacje o produkcie | |
| Model | HL1638 |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 2x6V4,5Ah |
| Skrzynia Biegów | 2 prędkości ( bieg szybki/wolny) |
| Wymiary Pojazdu | 93 x 58 x 49 cm |
| Prędkość | 3-5km/h 5-6km/h |
| Masa Własna | 20kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Plastikowe |
| Koła | Plastikowe z gumową opaską |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie LED, Podświetlana deska rozdzielcza |
| Audio | Radio FM, USB, SD, Wejście MP3 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl